Miro Hajduk

KLINICKÁ PSYCHOLOGIE, PSYCHOTERAPIE A RODINNÉ KONSTELACE

Cena

Written By: Miro

Cena za 50 minutovou individuální konzultaci je 900 korun (z rozměňováním peněz si nemusíte dělat starosti, mívám zpátky). Nejsem smluvním partnerem žádné pojišťovny. Výhodou přímé platby je, že je zachována maximální diskrétnost (žádné informace neopouštějí mou ambulanci, žádné záznamy pro pojišťovnu), dále se Vám nestane, že Vás na první sezení objednám za 4 – 6 týdnů, jak je to standard v práci přes pojišťovny a také se Vám nestane, že pokud se společně domluvíme na sezení, tak další Vám nabídnu až za měsíc s vysvětlením, že častěji to pojišťovna neuhradí. Prosazuji systematickou a pravidelnou psychoterapii.

Párové poradenství a terapie trvá 90 minut, cena je 1800 korun. Frekvence bývá většinou jednou za 4 týdny a běžně stačí zhruba 3 sezení pro dosažení změny.

Příplatek za nadstandard – sezení po 18 h, dále pokud je požadováno do 24 hodin stojí o 100 korun navíc (1000 kč). Sezení v cizím jazyce (Aj) stojí o 200 korun více (1100 kč). Sezení skype terapie trvá standardních 50 minut a stojí 1000 korun. Podmínkou je funkční webkamera. Cena za cvičnou terapii (v gestalt modalitě) pro budoucí terapeuty je 850 kč. Dále také nabízím supervizi rovněž se zaměřením na Gestalt modalitu v délce 50 minut a ceně 1000 kč.

Individuální konstelace trvají  3 terapeutické hodiny (150minut) v ceně 2800 kč a jedná se zpravidla o jednorázový zásah. Bližší informace o individuálních konstelacích najdete zde.

Ceny za psychologické vyšetření po domluvě dle typu a náročnosti.

Klient hradí konzultace hotově na místě nebo ve výjimečných případech na účet.

Storno podmínky

Klient má možnost bezplatně zrušit sezení do 12h pracovního dne, který předchází domluvenému sezení. Pokud se klient z jakéhokoliv důvodu neomluví v požadovaném čase, musí uhradit celou sumu sezení.